Noc Muzeów 2023

Noc w Muzeum Janusza Trzebiatowskiego

Czytaj więcej

Wernisaż Janusza Trzebiatowskiego otworzył Dwór Sztuki

W Siennicy Różanej (woj. lubelskie) otwarto pierwszą w Polsce galerię sztuki nowoczesnej na obszarze wiejskim, w której ekspozycję stałą stanowią prace pochodzącego z Chojnic artysty.

Czytaj więcej

"Teatr kaszubski/Kaszëbsczi teater" w muzeum

Muzeum Janusza Trzebiatowskiego w niedzielne popołudnie odwiedzili uczniowie i studenci warsztatów dla piszących po kaszubsku.

Czytaj więcej

Wykład Moniki Szczukowskiej “Modernistyczne znaki graficzne i oznaki z lat 1956-1989 Janusza Trzebiatowskiego”

Chojnickie Centrum Kultury zaprasza w środę 14 września o godz. 18:00 na wykład Moniki Szczukowskiej, historyczki sztuki i kuratorki sztuki współczesnej, o “Modernistycznych znakach graficznych i oznakach z lat 1956-1989 artysty grafika Janusza Trzebiatowskiego” i krótkiej historii nowoczesnego projektowania graficznego

Czytaj więcej

DNI SZTUKI 2022

Muzeum Janusza Trzebiatowskiego, Miejska Biblioteka Publiczna i Chojnickie Centrum Kultury zapraszają od 13 do 17 września 2022 roku do udziału w wydarzeniach odbywających się w ramach Dni SztukI.

Czytaj więcej

Koncert fortepianowy „Zaproszenie do… walca”

Chojnickie Centrum Kultury i Muzeum Janusza Trzebiatowskiego zaprasza na koncert Izabeli Jutrzenka-Trzebiatowskiej, który odbędzie się w ramach Dni Sztuki 17 września 2022 r. o godz. 17:00.

Czytaj więcej

Dzieła sztuki wzbogacone poezją

Muzeum Janusza Trzebiatowskiego gościło poetów z całej Polski.

Czytaj więcej

Muzeum Trzebiatowskiego otwarte przed Nocą Poetów

6 sierpnia 2022 serdecznie zachęcamy do zwiedzania Muzeum Janusza Trzebiatowskiego, które otwarte będzie od godz. 13:00 do 18:00.

Czytaj więcej

Strony

(c) 2023 - Wszelkie prawa zastrzeżone